● 
اِلخَميس ٢٩ ذو الحجه ١٤٣٨
تحصیلات تکمیلی * معرفی کارکنان و مدیران گروه
 
   
معرفی کارکنان و مدیران گروه

 

اسامی کارشناسان آموزشی تحصیلات تکمیلی

نام کارشناس

رشته کارشناسی ارشد

تلفن داخلی

محل استقرار

خانم درخشانی

الهیات، حقوق، فیزیک، کشاورزی

505

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 311

خانم کرفی پور

تاریخ تشیع، علوم تربیتی، ریاضی، آمار

503

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 311

آقای براتی کتابداری، حسایداری، مدیریت 508 ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 310

خانم عالی مقدم

ادبیات، زبان شناسی

501

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 312

خانم وثوقی بیوشیمی، جغرافیا، زمین شناسی، اقتصاد 504 ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 311

خانم رضائی فر

شیمی، مکانیک، برق، علوم اجتماعی

500

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 312

آقای افروز کارشناس آموزشی مقطع دکتری 618 ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 308  

آقای متین فر

رئیس اداره تحصیلات تکمیلی

510

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 310

 

سایر واحدهای مرتبط با امور دانشجویان تحصیلات تکمیلی

نام واحد

نام مسئول

تلفن داخلی

محل استقرار

اداره پذیرش و ثبت نام

خانم بشارتی

511

ساختمان 5، طبقه 2، اتاق 309

امور ارائه درس و برنامه ریزی کلاس ها

آقای ایزدپناه

554

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 207

برگزاری کلاس ها

آقای صادقیان 

443

ساختمان 3، طبقه همکف، امور کلاسها

آموزش دروس الکترونیکی

خانم شیخی

267

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 207

امور امتحانات و نمرات

آقای محمد نژاد

553

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 203

امور شهریه

خانم دلیری

569

ساختمان 5، طبقه همکف، اتاق 111

امور وام دانشجویی

آقای جلالی

253

سوله فرهنگی

صدور کارت دانشجویی و تغذیه

آقای قائمی

541

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 209

 اداره پذیرش و ثبت نام

 خانم باصفا

512 

ساختمان 5، طبقه 2، اتاق 309 

 

اسامی مدیران گروه ـ مقطع کارشناسی ارشد

 

نام مدیر گروه

رشته/شاخه

تلفن داخلی

محل استقرار

آقای دکتر معصومی

کشاورزی

408

ساختمان 2، ط 1

خانم دکتر حسینیون

آمار

456

ساختمان 2، همکف، اتاق 114

آقای دکتر داوریار حقوق خصوصی   ساختمان 2، ط 3
آقای دکتر فدوی فقه و مبانی حقوق اسلامی 234 ساختمان 2، ط 1، اتاق اساتید

آقای دکتر ایماندوست

اقتصاد

224

ساختمان 2، ط 1، اتاق اساتید

آقای دکتر واحدی فرد

تاریخ

205

ساختمان 2، ط 4، اتاق 423

آقای دکتر متولی

تاریخ و تمدن اسلامی، تاریخ تشیع

205

ساختمان 2، ط همکف

آقای دکتر خدابخشیان

ریاضی

409

ساختمان 1، ط 2، اتاق 205

خانم دکتر ناصری

زبان و ادبیات فارسی

230

ساختمان 2، ط 1، اتاق اساتید

آقای دکتر مظلومی

زمین شناسی

415

ساختمان 2، ط 4، اتاق 423

آقای دکتر فیضی

شیمی

435

ساختمان 2، ط 4، اتاق 419

خانم دکتر ضیائی

علم اطلاعات و دانش شناسی

255

ساختمان 5، ط 3

آقای دکتر رمضان زاده

زبان شناسی همگانی

274

ساختمان 2، ط 4

آقای دکتر جلالی

مکانیک

215

ساختمان 2، ط 3، اتاق 422

آقای دکتر رجبیان

بیوشیمی

237

ساختمان 2، ط 1، اتاق 201

آقای دکتر رحیمی

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

407

ساختمان 2، ط 4، اتاق 410

آقای دکتر رقوی

فیزیک

439

ساختمان 2، ط 4

آقای دکتر صنعتی

جامعه شناسی

126

ساختمان 2، ط 4، اتاق 407

آقای دکتر امین زاده

مهندسی برق

461

ساختمان 2، ط 3، اتاق 422

خانم دکتر ظهور پرونده

علوم تربیتی

133

ساختمان 2، ط 4، اتاق 411

آقای دکتر موسوی شیری

حسابداری

120

ساختمان 2، ط 4، اتاق 

آقای دکتر موسوی

مدیریت بازرگانی

131

ساختمان 2، ط 4، اتاق 410

آقای دکتر بهروزیه

حقوق جزا

125

ساختمان 2، ط 4، اتاق 512

 

  اسامی مدیران گروه ـ مقطع دکتری

نام مدیر گروه

رشته/شاخه

تلفن داخلی

محل استقرار

آقای دکتر شریف مقدم

کتابداری

450

ساختمان 2، طبقه سوم، اتاق 408

آقای دکتر محمدی فیزیک 115 ساختمان 2، طبقه چهارم، اتاق507
خانم دکتر حیدری ریاضی 119 ساختمان 2، طبقه چهارم، اتاق 503

آقای دکتر فیضی

شیمی

435

ساختمان 2، طبقه چهارم،  اتاق 419

 

 

اسامی کارشناسان آموزشی تحصیلات تکمیلی

نام کارشناس

رشته کارشناسی ارشد

تلفن داخلی

محل استقرار

خانم درخشانی

الهیات، حقوق، فیزیک، کشاورزی

505

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 311

خانم کرفی پور

تاریخ تشیع، علوم تربیتی، ریاضی، آمار

503

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 311

آقای براتی کتابداری، حسایداری، مدیریت 508 ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 310

خانم عالی مقدم

ادبیات، زبان شناسی

501

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 312

خانم وثوقی بیوشیمی، جغرافیا، زمین شناسی، اقتصاد 504 ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 311

خانم رضائی فر

شیمی، مکانیک، برق، علوم اجتماعی

500

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 312

آقای افروز کارشناس آموزشی مقطع دکتری 618 ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 308  

آقای متین فر

رئیس اداره تحصیلات تکمیلی

510

ساختمان 5 ـ ط 2 ـ اتاق 310

 

سایر واحدهای مرتبط با امور دانشجویان تحصیلات تکمیلی

نام واحد

نام مسئول

تلفن داخلی

محل استقرار

اداره پذیرش و ثبت نام

خانم بشارتی

511

ساختمان 5، طبقه 2، اتاق 309

امور ارائه درس و برنامه ریزی کلاس ها

آقای ایزدپناه

554

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 207

برگزاری کلاس ها

آقای صادقیان 

443

ساختمان 3، طبقه همکف، امور کلاسها

آموزش دروس الکترونیکی

خانم شیخی

267

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 207

امور امتحانات و نمرات

آقای محمد نژاد

553

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 203

امور شهریه

خانم دلیری

569

ساختمان 5، طبقه همکف، اتاق 111

امور وام دانشجویی

آقای جلالی

253

سوله فرهنگی

صدور کارت دانشجویی و تغذیه

آقای قائمی

541

ساختمان 5، طبقه اول، اتاق 209

 اداره پذیرش و ثبت نام

 خانم باصفا

512 

ساختمان 5، طبقه 2، اتاق 309 

 

اسامی مدیران گروه ـ مقطع کارشناسی ارشد

 

نام مدیر گروه

رشته/شاخه

تلفن داخلی

محل استقرار

آقای دکتر معصومی

کشاورزی

408

ساختمان 2، ط 1

خانم دکتر حسینیون

آمار

456

ساختمان 2، همکف، اتاق 114

آقای دکتر داوریار حقوق خصوصی   ساختمان 2، ط 3
آقای دکتر فدوی فقه و مبانی حقوق اسلامی 234 ساختمان 2، ط 1، اتاق اساتید

آقای دکتر ایماندوست

اقتصاد

224

ساختمان 2، ط 1، اتاق اساتید

آقای دکتر واحدی فرد

تاریخ

205

ساختمان 2، ط 4، اتاق 423

آقای دکتر متولی

تاریخ و تمدن اسلامی، تاریخ تشیع

205

ساختمان 2، ط همکف

آقای دکتر خدابخشیان

ریاضی

409

ساختمان 1، ط 2، اتاق 205

خانم دکتر ناصری

زبان و ادبیات فارسی

230

ساختمان 2، ط 1، اتاق اساتید

آقای دکتر مظلومی

زمین شناسی

415

ساختمان 2، ط 4، اتاق 423

آقای دکتر فیضی

شیمی

435

ساختمان 2، ط 4، اتاق 419

خانم دکتر ضیائی

علم اطلاعات و دانش شناسی

255

ساختمان 5، ط 3

آقای دکتر رمضان زاده

زبان شناسی همگانی

274

ساختمان 2، ط 4

آقای دکتر جلالی

مکانیک

215

ساختمان 2، ط 3، اتاق 422

آقای دکتر رجبیان

بیوشیمی

237

ساختمان 2، ط 1، اتاق 201

آقای دکتر رحیمی

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

407

ساختمان 2، ط 4، اتاق 410

آقای دکتر رقوی

فیزیک

439

ساختمان 2، ط 4

آقای دکتر صنعتی

جامعه شناسی

126

ساختمان 2، ط 4، اتاق 407

آقای دکتر امین زاده

مهندسی برق

461

ساختمان 2، ط 3، اتاق 422

خانم دکتر ظهور پرونده

علوم تربیتی

133

ساختمان 2، ط 4، اتاق 411

آقای دکتر موسوی شیری

حسابداری

120

ساختمان 2، ط 4، اتاق 

آقای دکتر موسوی

مدیریت بازرگانی

131

ساختمان 2، ط 4، اتاق 410

آقای دکتر بهروزیه

حقوق جزا

125

ساختمان 2، ط 4، اتاق 512

 

  اسامی مدیران گروه ـ مقطع دکتری

نام مدیر گروه

رشته/شاخه

تلفن داخلی

محل استقرار

آقای دکتر شریف مقدم

کتابداری

450

ساختمان 2، طبقه سوم، اتاق 408

آقای دکتر محمدی فیزیک 115 ساختمان 2، طبقه چهارم، اتاق507
خانم دکتر حیدری ریاضی 119 ساختمان 2، طبقه چهارم، اتاق 503

آقای دکتر فیضی

شیمی

435

ساختمان 2، طبقه چهارم،  اتاق 419

 

 

ورود به سایت

نام کاربری:
کلمه عبور:
    
    
Forgot Password?