● 
اِلخَميس ١٩ شعبان ١٤٤٥
تحصیلات تکمیلی
 
   
 
دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد سال 1391

تاریخ ایجاد   1391/07/01 - 01:11  تعدادمشاهده  3918 بازگشت

 

دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون تحصیلات تکمیلی
((کارشناسی ارشد سال 1391))
 
:
1-پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد می توانند طبق ضوابط از نیمسال اول 92-91 در مرکز یا واحد آموزشی مربوطه ثبت نام و ادامه تحصیل دهندودانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می باشند و تغییر آن امکان پذیر نمی باشد.
2-ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
 
3-پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه(در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می گردد ) وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.
4-پس ازپایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود. لازم است تا دانشجو جهت انتخاب واحد در مهلت مقرر اقدام نماید.
5-دانشجویانی که در دوره های مجازی پذیرفته شده اند لازم است پس از انتخاب واحد برای آگاهی از نحوه برگزاری کلاس های الکترونیک به سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه((LMS به آدرس : http://Lms.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.لازم به ذکر است پذیرفته شدگان دوره های مجازی می بایست مدارک دوره ICDL مورد تایید دانشگاه پیام نور را حداکثر تا تاریخ 15/10/91 به مرکز/ واحد محل تحصیل خود ارائه دهند.
 
6- درصورتی که رشته کارشناسی پذیرفته شده با رشته کارشناسی ارشد قبولی وی همنام نباشد به تشخیص گروه آموزشی مربوطه؛ علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد باید واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی همان رشته را در اولین نیمسال ممکن طبق نظر گروه علمی مربوطه اخذ و بگذراند.
7 - دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز؛ جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی خود مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده دریافت کارت دانشجویی خود اقدام نماید.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام غیرحضوری :
1-    تصویر صفحه اول وسوم شناسنامه
2-    تصویر کارت ملی
3-    عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 6 قطعه )
4-    مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )
5-    تصویر مدرک کارشناسی
6-    گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه شاهد و رزمندگان
 
 
 
اداره تحصیلات تکمیلی