● 
اِثَّلاثا ٨ ربيع الاول ١٤٤٤
 
   
 
مراسم معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی برگزار شد

تاریخ ایجاد   1390/06/23 - 11:30  تعدادمشاهده  3143 بازگشت

 

جلسه معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی، دکتر ابراهیم تقی زاده با حضور دکتر محمدعلی داوریار، رئیس دانشگاه پیام نور مشهد؛ اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشگاه برگزار گردید.
در این مراسم، رئیس دانشگاه پیام نور مشهد گفت: همه افرادی که در پیام نور مسئولیت دارند، به نوعی ایثار می کنند.
وی در ادامه بیان کرد: در دانشگاه پیام نور مرکز مشهدگنجینه ای داریم که همه باید به آن افتخار کنند. این گنجینه شامل بیش از 50 عضو هیئت علمی با مرتبه استادیار به بالاست، که همگی شاید قریب به اتقاق دارای تجربه مدیریتی بالا هستند.
همچنین دکتر ابراهیم تقی زاده گفت: تمامی 31 استان کشور از نظر تقسیمات و جایگاه به سه رده تقسیم شده اند، پنج استان در رده نخست در سطح کشوری قرار گرفته اند: خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس و مازندران؛ استان تهران نیز به عنوان یک استان ویژه نامگذاری شده است. در این بین، انتظار می رود، که دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی، خصوصاً مرکز مشهد به دلیل زائرپذیر بودن، از نقش و جایگاه خاصی برخوردار باشد و این امر، جز با هماهنگی، وحدت، انسجام و همدلی میسر نخواهد بود.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی، با اشاره به اینکه نگاه به مسائل دانشگاه باید نگاهی همه جانبه باشد، اذعان داشت: ساماندهی نیروهای انسانی، اساتید، اعضای هئیت علمی، ارتقای موازین آموزشی، فرهنگی و پژوهشی رسالت و تار و پود مأموریت ما را تشکیل خواهد داد. 
 
 
/>