● 
اِلأِثنين ١٠ ذو الحجه ١٤٤٥
گروه های آموزشی * گروه علوم پایه
 
   
اخبار و اطلاعیه های گروه علوم پایه
اطلاعیه بسیار مهم در مورد آزمایشگاه های شیمی

تاریخ ایجاد   1390/07/03 - 02:44  تعدادمشاهده  3511 بازگشت

 

قابل توجه تمامی دانشجویان متقاضی آزمایشگاه های شیمی یا کسانی که آزمایشگاه های شیمی را انتخاب کرده اند.
 
الف- تاریخ شروع برگزاری آزمایشگاه های شیمی در نیمسال اول 91-1390 از شنبه 23 مهر ماه می باشد.
 
ب- در صورتی که متقاضی انتخاب عنوان آزمایشگاهی خاصی می باشید؛ ولی به دلیل پر شدن گروه های ارائه شده موفق نشده اید، در خواست کتبی خود را حداکثر تا دو شنبه 11 مهر ماه در آزمایشگاه تحقیقاتی شیمی آلی (ساختمان 2-طبقه 2) به آقای حشمتی تحویل داده تا در صورت صلاحدید گروه شیمی، در حذف و اضافه ارائه گردد.
 
ج- دانشجویان متقاضی تکنسین آزمایشگاه شیمی شرح مختصری از توانایی های خود و عناوین آزمایشگاه های مورد علاقه به همراه شماره تماس را طی درخواستی حضورا تحویل دهند.
 
د- دانشجویان رشته علوم تجربی و یا سایر دانشجویان که متقاضی ارائه عنوان خاص آزمایشگاهی می باشند، در خواست کتبی خود را که شامل نام و شماره دانشجویی دست کم 10 نفر از افراد متقاضی است، تهیه نموده و حداکثر تا دوشنبه 11 مهر ماه به آقای حشمتی تحویل نمایند.
 
ه- از آنجایی که ارایه عناوین آزمایشگاهی در دانشگاه پیام نور مشهد به صورت ترم در میان می باشد، دانشجویان ترم آخر که با اخذ واحد آزمایشگاهی فارغ التحصیل می گردند، در صورت رعایت حدنصاب دست کم 10 نفر از دانشجویان می توانند درخواست کتبی خود را تا دوشنبه 11 مهر ماه ارائه نمایند.
 
و- چون بعضی گروه های آزمایشگاهی انتخاب شده توسط شما پس از پایان امتحانات پایان نیمسال برگزار می گردد، جهت اطلاع به موقع و شرکت در جلسات لزوما هر هفته به سایت پیام نور مشهد قسمت اخبار گروه های آموزشی-اخبار علوم پایه مراجعه نمایید. این بخش پل ارتباطی دانشگاه با شما می باشد.
 
ز- مسایل مربوط به برنامه ریزی آزمایشگاه های شیمی به آقای حشمتی محول گردیده است؛ بنابراین خواهشمند است به سایر همکاران علمی یا اداری مراجعه نشود.
در صورت نیاز به مراجعه حضوری صرفا در ساعات مشخص شده در پشت در اتاق ایشان مراجعه نمایید.
 
هرگونه نظر و پیشنهاد خود را در مورد آزمایشگاه های شیمی به صورت کتبی یا شفاهی با آقای حشمتی مطرح نمایید.                    


 
Text/HTML