● 
اِلأِثنين ٣ صفر ١٤٤٢
 
   
آخرین اخبار و اطلاعیه ها
آغاز ثبت نام چهاردهمین مراسم ازدواج دانشجویی سال 90-89

تاریخ ایجاد   1389/09/28 - 08:45  تعدادمشاهده  4126 بازگشت

 

دانشجویان مزدوجی که تاریخ عقد آنها از 31/6/88 لغایت 31/6/89 می باشد، می توانند درچهاردمین مراسم ازدواج دانشجویی ثبت‌نام نمایند. دانشجويان متقاضي تا 4دیماه مهلت دارند، به سايت www.nahad.ir یا www.reg89.ezdevaj.nahad.ir  مراجعه و حداکثر یک هفته پس از ثبت‌نام، فرم تکمیل شده را به انضمام مدارک ذیل به دفتر امور فرهنگي دانشگاه تحويل دهند.
مدارک لازم:
·        اصل و کپی عقدنامه
·        اصل و کپی شناسنامه زوجین
·        اصل و کپی کارت ملی زوجین
·        اصل و کپی کارت دانشجویی
·        اصل پرینت فرم ثبت نام اینترنتی
تبصره 1: یک نفر از زوجهای دانشجو (که هر دو مشغول به تحصیل در دانشگاه هستند) به عنوان داوطلب اصلی اقدام به ثبت نام در دانشگاه خود نموده و از تکرار ثبت نام در دانشگاه همسر جداً خودداری شود. در غیراینصورت، به هیچ یک از ثبت نامی ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبصره 2: درصورت دارا بودن سهمیه شاهد، نخبگان علمی، فعالان فرهنگی دینی (برگزیدگان مسابقات کشوری در رشته های قرآن، حفظ و قرائت، نهج البلاغه، حکمت مطهر، صحیفه سجادیه و...)اصل و کپی مدارک مربوطه به دفتر ارائه شود.
همچنین علاقه مندان می توانند، در مسابقه ویژه ای که برای زوجهای ثبت نام کننده برگزار می گردد، شرکت و منبع مطالعاتی مسابقه مذکور را از سایت دریافت نمایند ودر بهمن ماه 89 (ایام الله دهه فجر) به سایت ازدواج دانشجویی مراجعه و به سؤالات پاسخ دهند.
لازم به ذکر است، بعد از پایان یافتن زمان تحویل مدارک از طرف دانشجو، امور فرهنگی دانشگاه هیچ گونه تعهدی در قبال دریافت مدارک دانشجویان ندارد.


 

ورود به سایت

نام کاربری:
کلمه عبور:
    
    
Forgot Password?